Wie gaat de uitdaging aan?

Kerkenproefdag?

Wat wordt hiermee bedoeld?

Honderden kerken zetten deze dag  hun deuren open om gasten van buiten te verwelkomen in hun viering. Kerkleden worden uitgedaagd,(challenge) hun collega’s, buren of kennissen hiervoor uit te nodigen. Dat is waar de campagne Kerkproeverij namelijk in wezen over gaat: je oefenen in de kunst van gastvrijheid, die verder gaat dan ‘de deur open zetten’

Het is ook een moment om met trots onze gerenoveerde gebouwen te laten zien aan ook aan gasten van buiten. Onze kerk en gebouwen staan centraal in het dorp, op de een of andere manier hebben onze dorpsgenoten er mee te maken. Of het nu met een concert is of met de verkiezingen, de meeste mensen komen wel eens binnen in de Goede Herderkerk of het Ontmoetingscentrum

Hoe  waardevol  kan het zijn om onze gasten ook mee te laten maken wat wij op de zondagmorgen “beleven”in de kerk. 

 

Wie gaat deze challenge aan?

 

Print