Jerusalema Challenge

 

In de maand november is elk jaar het thema van de Knutselmiddag 'Troost'.

Dat is omdat in de kerk de maand november de maand is om te denken aan de mensen die overleden zijn. In een speciale dienst worden kaarsjes aangestoken voor onze overleden dierbaren. Bij de Knutselmiddag maakten we daarom de ene keer mooie windlichtjes met elkaar om een kaarsje in te branden. De andere keer hebben we Lichtpuntjes uitgedeeld aan mensen waar onze zorgen naar uit gingen, en bij sommigen hebben we die zelfs gelijk langs gebracht. En een volgende keer wilden we ook weer iets moois knutselen om uit te delen, maar ja, dat virus. Hoe kun je nou toch iets organiseren met de kinderen, waarmee we rekening houden met de besmettelijkheid van dat gekke virus, maar we wel de middag door kunnen laten gaan én we de mensen toch kunnen laten weten dat ze niet alleen zijn en we ze een hart onder de riem steken.

Marianne Koning kwam op het geweldige idee om de Jerusalema challenge te dansen, buiten met de kinderen. En zo gebeurde het. Het resultaat kunt u zien op onze facebookpagina. Houd moed, heb lief. Namens de kinderen van Ulrum..

 

Print