Wie-O-Wie

Hallo gemeenteleden,

wij zijn druk bezig met de voorbereidingen van de Paaschallenge! Op dit moment hebben we een groep van 17(!) enthousiaste jongeren die hier aan mee gaan doen.

Ook hebben we 3 huizen die zich deze nacht open stellen voor gesprek en 4 begeleiders. Dit is al heel wat! Maar...we zijn nog op zoek naar mensen die voor ons 's avonds om 22 uur een lichte maaltijd (soep en broodjes) willen verzorgen in de jeugdsoos, en een aantal mensen die als afsluiting van de Paaschallenge om 7.30 uur in het ontmoetings-centrum een onbijt willen verzorgen.

Denkt u na het lezen van deze oproep: "Dit wil ik wel doen!" Laat mij dit dan weten!!

Groetjes, Arenda Meijering

PS: Graag aanmelden vóór 20 maartThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Print