Wie doet mee aan de TRI-AXY

 

Voor de jeugd van 8-12 en 12-16 jaar.

Elk jaar op de tweede vrijdagavond in oktober is het weer zover. De TRI AXY. Een spannend spel van het YMCA met opdrachten rond een thema. Dan strijden er veel jeugdgroepen in Nederland tegelijk om de beker en de eer. Wij doen vrijdag 12 oktober mee met twee groepen:

Leeftijd 8-12 jaar: start om 19.00 uur in de kerkenraadkamer 

Leeftijd 12-16 jaar: start om 20.00 uur in het ontmoetingscentrum 

 

Tijdens Tri Axy voeren de groepen zes opdrachten uit. Vijf opdrachten zijn voor de hele groep. Het gaat bijvoorbeeld om een quiz, een memoryspel, een doe- of haalopdracht en een puzzel. Één opdracht wordt door twee personen van de groep uitgevoerd. Een bijzondere opdracht is de verkoopopdracht. De opbrengst is voor een YMCA project in Indonesië. Het eindbedrag telt mee bij de puntentelling van het spel. Als alle opdrachten zijn uitgevoerd, worden de punten geteld en naar het landelijk bureau van YMCA Nederland doorgebeld.

We hopen op een gezellige avond.

 

Namens de jeugd- en kindernevendienst

Print